SpaBalancer STARTER SET

Kód: 9427
5 190 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

SpaBalancer STARTER SET je praktická startovací sada pro křišťálové čistou vodu bez zápachu - je zcela organická a neobsahuje chlor. Doba dodání cca 2 týdny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SpaBalancer STARTER SET

SpaBalancer STARTER SET je praktická startovací sada pro křišťálové čistou vodu bez zápachu - je zcela organická a neobsahuje chlor.

SpaBalancer STARTER SET se skládá z:

1 láhev SpaBalancer

  • umožňuje udržet horkou vodu ve vířivce čistou, jasnou a bez zápachu – plně ekologicky a bez chlóru. SpaBalancer pomáhá odvápnit vodu, poradí s každým PH, čímž chrání technologii Vaši vířivky. Chrání komponenty Vaší vířivé vany, protože nejsou vystaveny agresivním parám dezinfekčního prostředku.

1 láhev UltraShock

  • SpaBalancer UltraShock je čisticí prostředek na bázi oxidu uhličitého. Je pětkrát silnější než chlor. UltraShock spolehlivě zabíjí bakterie, bakterie a legionely. Zpracování vody běžnými dezinfekčními prostředky, jako je chlor nebo brom, zpočátku činí bakterie neškodnými. Po určité době se však opět objeví velké množství legionel a dalších bakterií.

1 kanystr filtr Clean Natural

  • SpaBalancer Přírodní čistič filtrů rozpouští veškerou organickou kontaminaci, mastnotu a oleje z filtrační kartuše. Moderní filtrační vložky jsou vyrobeny ze speciální tkaniny, která má miliony drobných průchodů. Tyto sekce zachycují a zadržují nečistoty. Nesprávné čištění může mít za následek vznik bakterií ve tkanině a vytvoření biofilmu, který je chrání.

1 láhev SpaBalancer změkčovač vody

  • SpaBalancer změkčovač vody spolehlivě zabraňuje vápenatým usazeninám ve Vaší vířivé vaně.

1 lahvička pH-mínus

  • SpaBalancer pH-Minus je speciální čtyřnásobný reduktor pH vyvinutý pro lázně. Snižuje pH vaší vody. Převádí vápník a hořčík ve vodě na soli rozpustné ve vodě. Vodní kámen na topných tělesech zvyšuje spotřebu energie a zkracuje životnost topného systému.  SpaBalancer – PH minus rozpouští existující vápencová ložiska v trubkách a na topných tělesech. Riziko tvorby biofilmu je značně sníženo.

1 digitální pH tester s kalibrační kapalinou

  • Čtečka testovacích proužků v sobě spojuje jednoduchost a přesnost testování díky pokročilé digitální technologii. Výsledky testů se zobrazují na displeji.

1 balení testovacích proužků

  • Testovací proužky pro měření množství UltraShocku, tvrdosti vody a hodnoty pH. Možno použít též na měření hladiny chlóru ve vodě.

1 Čistící utěrka MAGIC

  • SpaBalancer MAGIC je utěrka z kvalitní látky vhodná pro více použití, která může odstranit oleje, tuky, saze a čerstvou barvu. Můžete ji použít pro čištění lázní, nafukovacích lázní, plaveckých lázní a bazénů. Naše čistící utěrka je také vhodná pro čištění akrylových povrchů, polštářů, izolačních krytů a vnějších plášťů lázní.

A to vše ve speciální jutové tašce!

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba
Typ: Kyslíková chemie
Výrobce: SpaBalancer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: