Designové vázy

Nejprodávanější

Designové a nadčasové vázy
 
129 179 Kč
Vázy SAH
 
od 4 509 Kč
Váza SAB (Barva Korková, Velikost SAB40)
 
od 4 999 Kč
a psd fam g arcit18
 
od 3 875 Kč
4 položek celkem
Designové a nadčasové vázy 26193/SED
Vázy SAH 26187/SAH
Váza SAB (Barva Korková, Velikost SAB40) 26181/BIL
a psd fam g arcit18 26166/BIL

Rodinná evropská firma s dlouholetou tradicí, která navrhuje a ručně zpracovává hliněné vázy do interiérů a exteriérů.

Nabízíme širokou nabídku váz různých velikostí a tvarů. Máme malé vázy, vysoké vázy, hranaté vázy, oválné vázy, z naší nabídky si vyberete jedinečnou vázu pro Váš interiér nebo exteriér.

Přímo ze srdce Evropy získáváme velké bloky zeminy, která časem stárla a přeměnila se na hlínu zabarvenou přírodními oxidy pocházejících z přírodních procesů.

V závislosti na povaze půdy, ve které se nachází, může být jíl různě zabarven, od bílé po matně šedou, od hnědé po sytě oranžovočervenou.

Je to proto, že fyzikální vlastnosti jílového minerálu přítomného v konkrétní půdě závisí na mnoha proměnných, jako je mateřský materiál, podnebí, geografická poloha lomu, okolní vegetace a doba, po kterou tyto jednotlivé faktory působily...

Cítíme, dotýkáme se a používáme materiály všedního dne –koberec, knihy, polštář, stěny – díky nimž se cítíme šťastní– materiály, s nimiž se můžeme spojit. S tímto odklonem od umělých materiálů, jako jsou plasty a kompozity, k přirozeným materiálům – dřevo, sklo, kov, hlína – se lidé vracejí ke svému původu a ke svým kořenům.

Designové hliněné vázy si můžete prohlédnou u nás na Showroomu v Kodaňské ulici 73, Praha 10 - Vršovice.