Vločkovač - projiskřovač

Kód: 5239 22566/10 22566/20 Zvolte variantu
156 Kč 574 Kč 1 145 Kč od 156 Kč
Skladem Zboží na externím skladu 7 dní Zboží na externím skladu 7 dní Zvolte variantu
Obsah balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.6.2024 3.7.2024 3.7.2024 Zvolte variantu

Flockfix vločkovač - projiskřovač je speciální tekutý přípravek určený pro vyvločkování kalů a nečistot z bazénu.  Vhodný pro bazény, komunální a průmyslové čistírny odpadní vody.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flockfix vločkovač - projiskřovač

Vločkovač - projiskřovač je vhodný pro soukromé i veřejné bazény. Vločkování je velmi důležitým krokem při údržbě bazénové vody. Dezinfekční látky sice zabijí veškeré organické znečištění, ale nejsou schopné zajistit jejich usazení na filtraci. V bazénu pak může zůstat jemný zákal i přesto, že již neobsahuje živé bakterie. Díky vločkovači  dostane voda žádoucí jiskru a křišťálový lesk.

Návod k použití:

Dávkování pro soukromé bazény: Pro zvýšení filtrační účinnosti dávkujeme 50 - 100 ml na 10 m3 vody při běžícím filtračním zařízení přímo do skimmeru. Pro rovnoměrnější vyvločkování doporučujeme přípravkem nejprve napustit mycí houbu a vložit ji do skimmeru. Za 2 - 3 dny provedeme proplach filtrace.

Dávkování pro veřejné bazény:

Dávkovací zařízení nastavíme na dávkování 0,5 - 1,0 g/m3 oběhové vody. Přípravek je možné ve vhodné nádobě ředit vodou a poté nalévat do bazénu podél jeho okraje.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: