Vločkovač Granulát

Kód: 1371
193 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.12.2022

Vločkovač granulát pro křišťálově čistou vodu. Absorbuje volné částice a tím je umožňuje zachytit ve filtračním zařízení. K optimálnímu vyvločkování upravte pH vody na hodotu 7,2 - 7,6.

1 kg  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vločkovač Granulát

Vločkovač Granulát je přípravek vhodný zejména pro soukromé bazény. Vločkovače by se měly používat v průběhu celé sezóny. Jejich úkolem je spojit mikroskopické nečistoty, které jinak procházejí filtrací zpět do bazénu, do malých vloček, které již filtrace zachytí. Díky vločkovači má voda jiskru, proto jsou často prodávány jako projiskřovače nebo projasňovače. Mikroskopické částice i již chlórem zahubených bakterií mohou být zdrojem živin pro další organismy, proto jejich odfiltrování není jen otázka vzhledu vody, ale též hygieny.

Návod k použití:

Upravte hodnotu pH vody na 7,0 - 7,4. Přípravek rozmíchejte v teplé vodě. Na 10 m3 použijte 100 g přípravku. Pomocí konve nalijte na vodní hladinu. Ke zvýšení filtrační účinnosti pískových filtračních zařízení nasypte prostředek přímo do skimmeru, filtraci nechte běžet. Nepoužívejte u křemelinových filtrací.

1 kg

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: