Taranis grill Banket

Kód: 9829
49 990 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
13.6.2024

Stejně tak jako kruh nemá začátek ani konec, Taranis grill Banket je možné používat celý rok pořád dokola, v každém ročním období. Taranis není pouhým grilem, ale uměleckým předmětem, který bude dominantou vaší zahrady a místem, u kterého se budete rádi setkávat s rodinou a přáteli. Tvar kruhu ve spojení s ohněm navozuje příjemnou, domácí atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taranis grill Banket

Taranis grill Banket je vyroben ze speciálně upravené oceli tak, aby splynul s okolím a stal se součástí venkovního prostoru. Esteticky hodnotná, profesionální výroba českými řemeslníky. Podstavec ve tvaru kuželu.

Kruhový design – V souladu s přírodou jsou všechny půdorysy grilů Taranis kruhové, umožňující obsluhovat gril ze všech stran. Na vaše hosty bude působit útulným a příjemným dojmem, vyzývajícím ke společným zážitkům.

Zdravé grilování bez kouře – Grilovací plocha je chráněna před kouřem a poskytuje tak zdravější přípravu jídel bez karcinogenů, typických pro klasické roštové grily.

Tepelné zóny – Variabilní design umožňuje grilování na ocelové plotně, na roštu, nebo na obou najednou.

Multifunkčnost – Gril Taranis slouží jako ohniště, jako gril nebo jako plotna pro ohřev jídla. V případě grilování na roštu máte hned dvě možnosti grilování, na klasickém ohni nebo díky doplňku “ocelové dno” pro rychlou přípravu pokrmu na dřevěném uhlí či briketách.

Nekonečné grilování – Grily Taranis jsou jdou používat po celý rok. Jsou zdrojem tepla a použitý akumulační materiál zároveň zajišťuje vynikající tepelnou stabilitu.

Design, který nebudete schovávat – Když přijde zima, nechte gril Taranis tam, kde je. Není potřeba ho zakrývat plachtou nebo schovávat před deštěm a sněhem. Grilovat můžete koneckonců po celý rok.

Zdravé grilování – Speciální sklon grilovací desky, která odvádí mastnotu do ohniště.

Jednoduchá údržba – K vyčištění grilovací plochy ji stačí pouze potřít olivovým olejem a setřít ubrouskem, případně špachtlí odstranit větší nečistoty. To zcela stačí k tomu, aby vám gril Taranis dobře sloužil po mnoho let.

100% český výrobek – Grily Taranis pro Vás vyrábíme v ryze české kovárně s 80. letou tradicí.

Průměr podstavce:

  • o 75 cm

Výška podstavce:

  • 75 cm

Průměr grilu:

  • 100 cm

Výška grilu:

  • 25 cm

Váha:

  • 112 kg

Materiál:

  • Horní pláty grilovacích ploch a topeniště: silnovrstvé ocelové pláty
  • Ostatní plochy: ocel (Corten/Atmofix)

Další informace:

  • Paleta rozměr: 100 x 100 cm
  • U řady Banket tvoří podstavec i gril jeden díl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: