Skimmer Kit pro Fastlane

Kód: 50742
1 890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Skimmer Kit pro Fastlane poskytuje uživatelům další možnost čištění jejich fitness systému protiproudu. Fastlane je protiproud, které se může namontovat do jakéhokoli zahradního bazénu, nově stavěného nebo již existujícího bez ohledu na tvar nebo velikost, a proměnit ho tak na Endless Pools.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skimmer Kit pro Fastlane

Skimmer Kit pro Fastlane poskytuje uživatelům další možnost čištění jejich fitness systému protiproudu (pouze modely řady E). Držák pro sadu skimmeru se připevňuje přímo k přednímu roštu plaveckého stroje a skimmer do něj dokonale zapadá. Pokud máte v bazénu nečistoty, mohou být pohonným systémem vtaženy a vytlačeny předním roštem, kde je Skimmer Kit spolehlivě zachytí. Poté skimmer jednoduše vyjmete a obsah vyhodíte.

Fastlane je protiproud, které se může namontovat do jakéhokoli zahradního bazénu, nově stavěného nebo již existujícího bez ohledu na tvar nebo velikost, a proměnit ho tak na Endless Pools. Fastlane není určen jen pro plavání, ale i na aquaerobik, běhání ve vodě, rehabilitaci, terapii nebo pro rodinnou zábavu.

Instalace

Skimmer Kit má tři hroty, které dokonale a bezpečně „padnou“ do plástového roštu protiproudu Fastlane . Poté síť vložíte přímo do otvoru držáku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: