Clean Screen - Napouštěcí filtr

Kód: 3158
3 759 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Pomáhá z vody odstranit organické usazeniny a kovy včetně železa a mědi ještě před tím, než je voda napuštěna do vašeho vířivého bazénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clean Screen - Napouštěcí filtr HotSpring

Připojte hadici na vodovodní kohoutek a pak na horní část pre-filtru CLEAN SCREEN. Odstraňte červený víko na druhém konci pre-filtru. Nechte vodu protékat přes pre-filtr mimo vířivý bazén, pro nastavení proudění použijte červený ventil. Čím je ve vodě více kontaminantů, tím bude proudění pomalejší. Pokračujte ve vypouštění vody přes pre-filtr, dokud nebude čistá voda. Pokud již začne být voda čistá, nechte ještě proudit přes pre-filtr jednu minutu.Když je už vířivý bazén plný, vypněte kohoutek přívodu vody do hadice, otočte červený ventil do uzavřené pozice a odpojte pre-filtr. Vždy, když pro-filtr není používán, červený ventil nechte zavřený a červený víko nasazen. Používaný pro-filtr neotvírejte. Pre-filtr CLEAN SCREEN může být účinně používán k odstranění usazenin a kovů až do objemu 18.927 litrů vody.

Důležité: Před tím, než začnete naplňovat váš vířivý bazén, tak se přesvědčte, že bazén je zcela čistý. Jakmile je voda zcela čistá, začněte váš vířivý bazén naplňovat přes filtrační oddělení.

Poznámka: Nikdy pre-filtr CLEAN SCREEN ve vířivé vaně NEPONOŘUJTE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: