HotSpring ACE Cell Cleaner

Kód: 8516
299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Jednorázový čistič HotSpring ACE Cell Cleaner obsahuje přesné množství čističe k jednorázovému vyčištění elektrody ACE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HotSpring ACE Cell Cleaner

Jednorázový čistič je navržen tak, aby Vám usnadnil čištění ACE elektrody. Na vyčištění můžete vložit elektrodu přímo do této láhve. Láhev HotSpring ACE Cell Cleaner obsahuje přesné množství čističe potřebného k jednorázovému vyčištění elektrody a má dostatek volného místa - po vložení se tekutina nepřeleje. Po vyčištění elektrody, postupujte podle následujících instrukcí, abyste neutralizovaly roztok.

Vizuálně zkontrolujte elektrodu každý měsíc či není zanesena. Pokud je elektroda viditelně zanesená při pohledu přes dírky na spodku elektrody, vyčistěte ji.

NÁVOD NA ČIŠTĚNÍ ACE ELEKTRODY:

Při manipulaci s tímto výrobkem použijte gumové rukavice a ochranné brýle. Vypněte přívod proudu do bazénu. Otevřete bazén a odstraňte kryt filtru. Odšroubujte šedý uzávěr na filtru a opatrně vytáhněte elektrodu. Odstraňte víčko z elektrody a opatrně ji vložte do láhve. Položte elektrodu v roztoku na rovné místo v blízkosti bazénu, například na schůdky a namáčejte dokud nepřestanou vycházet bublinky z elektrody, respektive alespoň 10 minut. Elektroda může zůstat namočená v roztoku maximálně 12 hodin. Při delším čištění zakryjte bazén. Opatrně vytáhněte elektrodu z láhve, dejte pozor abyste nevylili. Při jakémkoliv vylití roztoku ihned místo opláchněte. Elektrodu opláchněte a zkontrolujte usazeniny. Pokud je třeba, čištění zopakujte. Vraťte elektrodu do filtru. Nelijte použitý roztok do bazénu. Našroubujte zpět šedý uzávěr, zakryjte filtr a zapojte bazén do proudu. Neutralizovat čistič elektrod přidáním 50g FRESHWATER pH plus nebo sodou. Přidávejte po lžičkách dokud roztok nepřestane pěnit. Vylijte neutralizován roztok do kanalizace, láhev recyklujte. Obsah balení 355 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba
Druh: Čistič
Objem: 0.355l
Typ: Tekutý
Výrobce: HotSpring

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: