Wave Original

Kód: 6269
Značka: Saunasella
39 900 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
4.6.2021

Inovativní relaxační lehátko Wave Original je vyrobeno z odolného a vodě odpuzujícího dřeva-plast-kompozitu (WPC). Je vhodný pro vlhké pokoje, jako jsou lázně nebo hotelové bazény.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxační lehátko Wave Original

Inovativní relaxační lehátko Wave Original je vyrobeno z odolného a vodě odpuzujícího dřeva-plast-kompozitu (WPC). Je vhodný pro vlhké pokoje, jako jsou lázně nebo hotelové bazény. Sedadlo relaxačního lehátka je vyrobeno z lisovaného laminovaného dýhovaného dřeva – břízy. Design relaxačního lehátka zajišťuje pohodlné a ergonomické ležení. Nohy jsou vyrobené z vrstvené dýhy (břízy).

  • Dřevěné prvky jsou z lisovaného laminátu (bříza)
  • Ekologický a odolný materiál ze dřeva-plast-kompozit (WPC)
  • Nohy jsou vyrobené z vrstvené dýhy (břízy)
  • Kovové části a šrouby kyselinovzdorná ocel (V4a)

Saunasella Oy je finská společnost se specializací na saunu, lázně a produkty interiérového designu. Vyrábíme saunové židle, lavičky, kamenné výrobky, dekorace do interiéru pro pohodlné a příjemné prostředí v sauně nebo v obýváku. Nabízíme návrhová řešení pro sauny a salónky, při výrobě používáme ekologické přírodní materiály. Naším cílem je poskytnout prostředky pro komplexní relaxaci, klid a neuspěchanou atmosféru. Zakázková výroba dle přání zákazníka - originální ruční výroba. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: