Ochlazovací káď kruh - Kambala

Kód: 26634/112 26634/133 26634/153 Zvolte variantu
115 890 Kč 149 890 Kč 179 890 Kč od 115 890 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.7.2024 15.7.2024 15.7.2024 Zvolte variantu

Ochlazovací káď je skvělým prostředkem, jak ochladit své tělo. Tato praktika vychází z tradičního finského způsobu. Každý by měl k ochlazování těla přistupovat individuálně, při pocitu dostatečného zchlazení těla je potřeba fázi chlazení ukončit. Ochlazení přiměje cévy, aby se stáhly, a vrátí krevní oběh do stabilního, přirozeného stavu. Obnovení „zchlazeného“ krevního oběhu můžete urychlit např. pomocí teplé lázně nohou, případně před zchlazováním organismu použít koupací boty, které zajistí tepelnou regulaci Vašeho těla.

Cena ochlazovací kádě je uvedena v základním vybavení. 

Pro více informací o dostupnosti, velikosti a  doplňcích nás prosím kontaktujte

na tel.č.: +420 605 440 544 nebo email: info@spanario.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochlazovací káď kruh - Kambala

Ochlazovací kádě jsou vyrobena ze dřeva KAMBALA , které svými vlastnostmi splňují přísné požadavky pro tuto oblast použití. Ochlazovací kádě jsou vodotěsné a jejich povrch je ošetřen transparentním hygienickým uzavřením se speciální povrchovou úpravou PerlTec proti usazování vápenatých částic a nečistot. Jsou konstruovány jako solitéry a lze jej využít jako ochlazovací nebo jako koupací kádě pro různé relaxační koupele, ve kterých může zákazník sedět a přitom být celý ponořený v léčebné lázni, je jak pro domácí lázně, tak i relaxační centra zcela ideální. Vzhledem k transparentnímu uzavření s povrchovou úpravou PerlTec proti usazování vápenatých částic a nečistot, které masivní dřevo chrání před působením vlhkosti, jsou ochlazovací kádě také snadno čistitelné a splňují ty nejnáročnější požadavky na hygienu.

 Základní vybavení ochlazovací kádě

 V základu jsou vybaveny ochlazovny a koupací kádě odtokovou přepadovou trubkou z ušlechtilé oceli sloužící jako zátka a přepad , s odtokovou průchodkou . Další variantou je odtokový ventil Viega se systémem clic-clack nebo gumovou zátkou s chromovou krytkou a řetízkem, u kterých doporučujeme použití odtokového a přepadového kompletu. Ochlazovny a koupací kádě jsou dodávány se závěsným žebříkem na vnější straně a uvnitř s pevně zabudovaným stupínkem, vždy dle velikosti zpevněny 3-5 obručemi z žárově pozinkované oceli s možností dodatečného napnutí. Rozměry, tvary, doplňky a varianty vybavení nabízejí vytvoření zcela osobního neopakovatelného produktu dle Vašich požadavků, pro vytvoření originálních relaxačních a lázeňských prostor.

Dřevěné ochlazovny a koupací kádě jsou vodotěsně sklíženy pomocí dvojité perodrážky, dno se stěnou navíc utěsněné transparentním originálním silikonem, což zaručuje maximální pevnost jednotlivých spojů a dlouhou životnost. Dřevěná ochlazovna a koupací káď je ohoblovaná a jemně obroušená, uvnitř i vně opatřena ručně nanášeným transparentním hygienickým uzavřením, odolným vůči chemikáliím a vysokým teplotám.

Standardně je vnější výška ochlazovny a koupací kádě 100 cm, hloubka vždy o 17.5 cm nižší.

 Rozměry: 

 • 112 x 100 cm
 • 133 x 100 cm
 • 153 x 100 cm

Doplňky a varianty vybavení ochlazovací kádě

Zvýšený horní okraj

 • Záhlaví zvýšené o 10 cm.

Odtokový a přepadový komplet

 • Ochlazovny a koupací kádě jsou v základu vybaveny statickou přepadovou trubkou z ušlechtilé oceli. V případě požadavku lze vybavit masivním odtokovým a přepadovým kompletem ve standardu z pochromované mosazi. Tam, kde je přepadová část schována pod opláštěním stěnového připojení se používá komplet z PVC jehož viditelné komponenty jsou opět standardně z pochromované mosazi. Odtokové a přepadové komplety se dodávají se systémem click-clack nebo gumovou zátkou s pochromovanou krytkou a řetízkem a to v povrchových úpravách chrom, rostig-antik nebo mosaz.

Volně stojící schůdky

 • Schůdky z masivního dřeva namísto závěsného žebříku, dva schůdky ve výšce 25 cm a 50 cm, šířka 48cm. Horní schůdek ve stejné výšce jako stupínek/sedátko uvnitř ochlazovny a koupací kádě.

Vnitřní stupínek/sedátko

 • Standardně vybaveny jedním, v případě požadavku může být doplněno dalšími stupínky/sedátky či je umístit na obou stranách jako sedátka.

Přípojka pro vypouštění pomocí výpustné hadice

 • Vypouštění ochlazovny a koupací kádě pomocí hadice, která zároveň slouží jako přepad a je napojena na odtokovou průchodku.

Napouštěcí tryska

 • Do stěny ochlazovny a koupací kádě lze ve spodní části umístit napouštěcí trysku, na kterou se instaluje přívod vody. Velký význam má zvláště u ochlazoven, kde se používá k recirkulaci vody.

Koupelnová předložka

 • Z tepelně ošetřeného dřeva Jasan, povrch ošetřen olejováním (tmavý).
 • Koupelnová předložka o velikosti 60×45 cm nebo 100×60 cm.

Pult přes koupací káď

 • Pult přes koupací káď z masivního dřeva Modřín nebo Kambala o velikosti 80×25 cm nebo 110×25 cm.

Povrchová úprava Wellness

 • Dřevěné ochlazovny a koupací kádě jsou standardně dodávané se třemi vrstvami ručně nanášeného transparentního hygienického uzavření. Doporučujeme pro veřejné nebo namáhavé provozy povrchovou úpravu Wellness, kdy je vnitřní strana ochlazovny a koupací kádě opatřena speciální vrstvou, která zvyšuje odolnost s možností nanesení povrchové úpravy PerITec.

Obruče z páskové oceli s napínacím zámkem

 • Ochlazovna a koupací kádě jsou standardně vybaveny obručemi z žárově pozinkované oceli, další variantou jsou obruče z ušlechtilé-nerezové oceli nebo s úpravou rostik-antik.

Opláštění stěnového připojení

 • Z masivního dřeva Modřín nebo Kambala umožňuje čisté napojení dřevěných ochlazoven a koupacích kádí a to podélně ke stěně, do rohu nebo do výklenku. Opláštění může také sloužit pro upevnění napouštěcích a ovládacích armatur, k zakrytí všech připojovacích systémů a technologií nebo pouze jako odkládací plocha.
 • Pro umístění ochlazoven a koupacích kádí volně do prostoru je možné použít variantu s uzavřením zadní strany opláštění.

Výška ochlazovny a koupací kádě

 • Standardní výška je 100 cm, na základě požadavku lze dodat s výškou 110 cm nebo 120 cm, včetně prodloužené délky závěsného žebříku a trubkového přepadu.

Automatika pro dodatečné dopouštění

 • Ochlazovny a koupací kádě lze dovybavit spolehlivým automatickým doplňováním vody pomocí elektromagnetického ventilu s nastavitelným množstvím vody. Tím je vždy zaručeno doplnění a výměna dostatečného množství čerstvé vody – recirkulace. Doporučené množství je 60 litrů na osobu.

V ceně ochlazovací kádě není zahrnuta doprava a instalace. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochlazovací kádě
Kategorie: Ochlazovací kádě
Materiál: Kambala
Tvar: Kruh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: