Minerální sůl

Kód: 50719
990 Kč
Zboží na externím skladu
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Minerální sůl je nová a vylepšená směs, která poskytuje vynikající úroveň pohodlí, zdraví a pohody. Tato směs byla vyvinuta speciálně pro použití v bazénu a vířivce, s rovnováhou různých minerálů, jako je hořčík, draslík, sodík a boritany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerální sůl

Minerální sůl je nová a vylepšená směs, která poskytuje vynikající úroveň pohodlí, zdraví a pohody. Tato směs byla vyvinuta speciálně pro použití v bazénu a vířivce, s rovnováhou různých minerálů, jako je hořčík, draslík, sodík a boritany. Poměr minerálů  je navržen tak, aby změkčil vodu Vašem bazénu nebo nebo vířivé vaně. Dopřejte si a zažijte novou úroveň koupání v minerální vodě.

  • Osvědčená směs minerálů hořčík, draslík, sodík a boritany
  • Poskytuje vyšší úroveň čistoty vody
  • Prevence vodního kamene v komoře chloriátoru
  • Pro použití v bazénech a vířivkách
  • Vhodné pro léčebné procesy

Jednoduše přidejte 4 balení na 10 m3 vody po naplnění bazénu. Vhodný pro všechny typy chlorinátorů s doporučenou hladinou soli 4 000 ppm. Při přechodu stávajícího bazénu se solí zajistěte, aby hladina soli nepřidala 4 000 ppm. Přidávejte směs do bazénu, když je filtrační čerpadlo v provozu do nejhlubšího místa bazénu a jemně promíchejte, aby došlo k rychlému a pravidelnému rozpuštění. Po přidání upravte hladinu pH na 7,2 až 7,4.

Objem

  • 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: