HotSpring automatický zvedák termokrytu

Kód: 26028
129 000 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
16.5.2024

HotSpring automatický zvedák termokrytu je elektronický systém, který je řízen a synchronizován dvěma nezávislými mikroprocesory a lze jej instalovat téměř na všechny čtvercové nebo obdélníkové vířivé vany. Celý chod krytu je monitorován systémem, včetně ochrany proti přetížení a překážkám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HotSpring automatický zvedák termokrytu

HotSpring automatický zvedák termokrytu je elektronický systém, který je řízen a synchronizován dvěma nezávislými mikroprocesory a lze jej instalovat téměř na všechnyčtvercové nebo obdélníkové vířivé vany. Celý chod krytu je monitorován systémem, včetně ochrany proti přetížení a překážkám. Žádné nečistoty na krytu neznečistí vaši vodu, jakmile se kryt zvedne, nečistoty odtékají nebo odpadnou.  Rameno zvedáku je z lehkých uhlíkových vláken a odolné proti UV záření. Nízkonapěťový pohon s vysokým točivým momentem v každém rameni posune absolutní synchronizaci krytu do 30 sekund ze zavřeného na zcela otevřené a naopak. Automatický zvedák termokrytu Vám umožní 360° pohled z vířivé vany, s tohoto důvodu potřebuje více místa za vířivou vanou. 

 

 

Pohonná jednotka vyrobena z prvotřídních bronzových prvků, zavedených potahových materiálů a drahých kovů odolných vůči chlórové vodě. Motor je nízkootáčková, nízkonapěťová synchronizovaná pohonná jednotka s mikroprocesorem řízeným systémem řízení výkonu. Použití nejmodernější technologie modulace šířky pulzu umožňuje tomuto motoru dosáhnout ideálního množství krouticího momentu s vynikající účinností při nízké hlučnosti. To vše, a přesto celkový design zůstává velmi kompaktní. Rameno zvedáku je z lehkých uhlíkových vláken a odolné proti UV záření.

Rádi Vám pomůžeme s instalací automatického zvedáku. V případě objednávky instalace nás kontaktujte na tel. čísle + 420 605 440 544. V případě, že si zákazník automatický zvedák instaluje sám (není instalováno technikem společnosti Spa & Wellness) a dojde k jeho poškození, negarantuje společnosti Spa & Wellness zákazníkovi záruku. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: