Artesian Spas - Tropic Seas Spas - Lanai

Kód: 78162
362 879 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Po dlouhém dni nechte ponořit své bolavé tělo do hydroterapeutického tryskového systému vířivky Lanai. Strategicky umístěné trysky v lehátku této lázně masírují a uvolňují napjaté svaly od krku a zad až po nohy a chodidla. Tropic Seas Lanai je vířivka pro 3 osoby s 31 výkonnými tryskami z nerezové oceli. Sedadla jsou navržena proti sobě a jeden ze segmentů je určen k tomu, aby si uživatelé mohli lehnout. Jedinečný styl zajistí LED světla a výběr barvy vnitřního a vnějšího designu pláště.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Artesian Spas - Tropic Seas Spas - Lanai

Po dlouhém dni nechte ponořit své bolavé tělo do hydroterapeutického tryskového systému vířivky Lanai. Strategicky umístěné trysky v lehátku této lázně masírují a uvolňují napjaté svaly od krku a zad až po nohy a chodidla. Tropic Seas Lanai je vířivka pro 3 osoby s 31 výkonnými tryskami z nerezové oceli. Sedadla jsou navržena proti sobě a jeden ze segmentů je určen k tomu, aby si uživatelé mohli lehnout. Jedinečný styl zajistí LED světla a výběr barvy vnitřního a vnějšího designu pláště.

KONSTRUKCE

Vířivky South Seas Spas jsou postaveny podle nejvyšších standardů. Začneme stavbou našich rámů pouze z tlakově upraveného řeziva na plné ABS základně. Tento pevný základ je pokryt našimi krásným, odolným opláštěním Grandwood. Prostor mezi bezúdržbovým opláštěním a konstrukcí je vyplněn izolační pěnou. Tato celopěnová izolace poskytuje nejvyšší kvalitu a nejúčinnější hodnocení udržení tepla dostupné v jakékoli vířivce a také dramaticky zvyšuje životnost vířivky. Díky tomu je celá konstrukce pevnější, tišší a odolnější a navíc chrání potrubí před zbytečným opotřebením v důsledku vibrací. 

Vše završujeme naší odolnou, ručně tvarovanou akrylovou skořepinou s naší celoživotní podložkou Diamondbond. Naše trysky se otáčejí spíše na ložiscích než na plastu pro snadné nastavení a naše polštáře jsou přebarvená pěna s uzavřenými buňkami, která zabraňuje praskání, změně barvy a absorpci vody. Stavíme vířivky se stejnou kvalitou, jakou je postaven dobrý dům - aby vydržel!

TRYSKY

Řada South Seas Spas nabízí různé velikosti trysek pro maximální zážitek z masáže. Trysky jsou strategicky umístěny tak, aby zamířily na každou část Vašeho těla. Větší trysky jsou umístěny v oblastech které zvládnou větší sílu, jako je oblast dolní části zad. Menší trysky jsou umístěny v blízkosti lýtek a paží. Každá trysky poskytne přizpůsobenou masáž, takže se budete cítit uvolněně a osvěženi.   

 Specifikace vířivé vany:

- Barva skeletu - White Pearl (Bílá Perla)
- Barva opláštění - Wood Java (Tmavě Hnědá)
- Rozměry 213 x 155 x 81 cm
- Množství osob - 3
- Objem - 833 l
- Váha bez vody - 256kg
- Nerezové trysky - 33 ks
- Opěrky hlavy - 2 ks
- Izolace vany vč. izolačního krytu
- Osvětlení - 3x LED + osvětlení opěrky

Jedná se o ilustrační fotografie, fotografie přímo této barevné kombinace je na vyžádání.
Cena neobsahuje dopravu a instalaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: South Seas Spas
Kategorie: Vířivé vany
Rozměr: 208 x 165 x 79 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: