Artesian Spas - Island Spas - Nevis

Kód: 54635
399 900 Kč –15 %
Nevis Large
399 900 Kč –15 % 339 915 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Užijte si uklidňující zážitek z hydroterapie ve vířivce Nevis z řady Island Spas. Tato vířivka s lehátkem a se samostatnými sedátky je ideální pro zábavu přátel a rodiny. 

Pro více informací nás prosím kontaktujte na tel.č.: +420 605 440 544 
nebo email: info@spanario.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si uklidňující zážitek z hydroterapie ve vířivce Nevis z řady Island Spas. Tato vířivka s lehátkem a se samostatnými sedátky je ideální pro zábavu přátel a rodiny. 

KONSTRUKCE

Naše vířivky jsou od základu postaveny podle nejvyšších standardů. Začneme stavbou našich rámů pouze z tlakově upraveného řeziva na plné ABS základně. Tento pevný základ je pokryt našimi krásnými, odolnými skříněmi. Prostor mezi bezúdržbovým opláštěním a konstrukcí je vyplněn izolační pěnou. Tato celopěnová izolace poskytuje nejvyšší kvalitu a nejúčinnější hodnocení udržení tepla dostupné v jakékoli vířivce a také dramaticky zvyšuje životnost vířivky. Díky tomu je celá konstrukce pevnější, tišší a odolnější a navíc chrání potrubí před zbytečným opotřebením v důsledku vibrací. 

Vše završujeme naší odolnou, ručně tvarovanou akrylovou skořepinou s naší celoživotní podložkou Diamondbond. Naše trysky se otáčejí spíše na ložiscích než na plastu pro snadné nastavení a naše opěrky jsou z přebarvené pěny a s uzavřenými buňkami, která zabraňuje praskání, změně barvy a absorbci vody. Stavíme lázně se stejnou kvalitou, jakou je postaven dobrý dům - aby vydržel!

TRYSKY

Vířivky z řady Island Spa a Island Spa Elite se vyznačují revoluční průlomem v hydroterapeutické terapii, které využívá nadčasový koncept šroubovice; křivka v trojrozměrném prostoru, jako je točité schodiště. Tento patentovaný design trysek Artesian Spas poskytuje skutečně pozoruhodnou hydromasáž. Trysky byly navrženy s ohledem na koncepci dvojité šroubovice a používají pravostrannou spirálu na vnitřní straně válce. To způsobí, že voda točivým pohybem spirálovitě vytéká, což zajišťuje pulzaci paprsku a zvýšený masážní tlak. 

Dvě největší spirálové trysky, pojmenované pro ProHelixTM, poskytují velký objem vody k masáži velkých svalů v těle. Středně velká spirálová tryska, nazývaná TheraHelixTM, je strategicky umístěna ve vířivce v malých skupinách, aby masírovala svaly, jako jsou lýtka, hamstringy, deltoidy, bicepsy a tricepsy. Nejmenší spirálová tryska, AccuHelixTM, je umístěna ve velkých skupinách, aby masírovala větší oblasti těla, jako jsou celá záda. Jako kompletní systém se v každém modelu vyskytuje čtyři až pět různých velikostí spirálových trysek. 

Specifikace vířivé vany:

- Barva skeletu - White Pearl (Bílá Perla)
- Barva opláštění - Wood Grey (Šedivé Dřevo)
- Rozměry 213 x 198 x 86 cm
- Množství osob - 6
- Objem - 1173 l
- Váha bez vody - 349kg
- Trysky - 45 ks
- Opěrky hlavy - 3 ks
- Izolace vany vč. izolačního krytu
- Osvětlení - LED

 

Jedná se o ilustrační fotografie, fotografie přímo této barevné kombinace je na vyžádání.
Cena neobsahuje dopravu a instalaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vířivé vany Artesian Spa
Kategorie: Vířivé vany
Rozměr: 213 x 198 x 86 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: